Skip Navigation LinksНапрямки

Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара

Адреса: м. Дніпро, вул. Шевченка, 8
Ліцей є комунальним закладом освіти, який підпорядковано Управлінню освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та при створенні визначено як заклад з українською мовою навчання.​​​

 

Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ функціонує відповідно Статуту​​.

В Статуті передбачено Раду ліцею, як основний орган колективного управління закладом. В Раду входять представники викладачів, батьків, учнів. Щорічно на початку навчального року відбувається конференція Ради зі звітами відповідальних осіб про роботу протягом минулого року та виборами нового складу Ради. Наприкінці навчального року відбувається звітування адміністрації батьківській громадськості. 

Ліцей надає освітні послуги згідно атестації пройденої у 2017 (наказ управління освіти №119 від 03.05.2017). За наказом заклад атестовано на 10 років з ліцензованим обсягом річного навчання 480 осіб.

Додатки ліцензійної справи: додаток.29, додаток.30, додаток.31.

Ліцензований обсяг відповідно Держаних санітарних правилі норм 470 учнів. Фактично навчаються 452 учні.​

Ліцей працює відповідно міністерських програм навчальних предметів за академічним рівнем. На сьогодні в ліцеї навчається 15 класів (458 учнів) з 8-го по 11-й клас. Стандартне розподілення передбачає 4 класи в паралелі, крім восьмої - три класи.

Вступ до ліцею здійснюється в 8 клас (три класи), в 9 клас (один клас), в 10 клас (на вільні місця) відповідно до затверджених правил.

Для забезпечення навчального процесу в ліцеї кожен клас обладнано мультимедійними засобами: проекторами, телевізорами, ноутбуками. Для викладання дисциплін з інформатики ліцей має 5 стаціонарних (по 16 в кожному) та 5 мобільних (1 - ноутбуки (16), 4 (по 15) - планшетів) класів комп'ютерів. 

Приміщення ліцею забезпечені пожежною та охоронною сигналізацією, які під'єднані на пульти стеження. Ліцей має внутрішню та зовнішню систему відеонагляду, спеціалізовану охорону. 

Ліцей має будівлю 1937 року забудови та не має засобів пересування осіб з обмеженими можливостями. Таки​х учнів в ліцеї немає. Для громадян з обмеженими здібностями руху ліцей розробив власні системи дистанційного приєднання до частини навчальних заходів.​​

Крім навчання за державним фінансуванням ліцей пропонує додаткові платні послуги:
для учнів ліцею - спецкурси;
для учнів інших закладів - підготовчі курси (5-9 класи)


 

​​