Свята

День дублера-2018

05.10.2018 – ​​День дублера – той день, коли ліцеїсти- одинадцятикласники мають змогу спробувати себе у ролі викладача чи адміністратора: здійснювати контроль за навчально-виховним процесом у ЛІТі, вести уроки (за планами та конспектами викладачів ліцею).​ Приєднали свій голос до Дня дублера і випускники ліцею, із радістю погодившись допомагати улюбленим викладачам проводити уроки.

Підведення підсумків відбулося на засіданні мікропедради із присутністю членів адміністрації ліцею.

Дублери звітували про підготовку та проведення дня самоврядування у ліцеї: внесли пропозиції щодо введення інноваційних методів навчання та виховання ліцеїстів, дотримання Правил внутрішнього розпорядку та Кодексу честі ліцеїста.

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/EgMMl08zCgpGjlDz6vcakRgBciEbOWj29uf4qpi_JrzRug?e=vB8VOw – фото заходу

На довершення Дня дублера – святковий концерт, присвячений викладачам ЛІТу із подякою та пошаною від вдячних ліцеїстів.

День учителя-2018

05.10.2018 учні привітали викладачів ЛІТу з Днем учителя святковим концертом “Осінь усміхається учителям”.

Розпочався концерт танцювальною композицією “Парасольки вчительських мрій”.

Ліцеїсти підготували яскраві номери, вражали щирістю виконання пісень. Також сподобалася вчителям гумористична сторінка концерту “Про шкільне життя”.

Незабутніми та зворушливими стали номери від учнів 11-х класів, які наповнили свої виступи креативними відеопривітаннями та оригінальним виконанням.

Дякуємо вам, шановні педагоги, за те, що ви вчите серцем! Хай завжди осінь вам усміхається!

Бажаємо вам щастя, здоров’я, нових професійних звершень, успіхів у плідній праці на благо України!

Зі святом! З Днем працівників освіти!

Традиційно концерт завершується загальним фото на згадку.

Фото заходу: https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/EhPp9uBeg3tAghEdziU18BUBlsdb77gJ1SbcCXo3ghmjww?e=l2COvn

Свято знайомств для новоприбулих учнів ЛІТу

20.09.2018 р. – в актовій залі ліцею о 15:00 новоприбулих учнів та кураторів привітала заступник директора ліцею ​з навчально-виховної роботи Кравчик Галина Василівна, яка порадила ліцеїстам бути небайдужими та активними у громадському житті ЛІТу, належно виконувати свої поточні доручення. Режисер-постановник ліцею Ужва Алла Степанівна традиційно підготувала для учнів культурно-розважальну програму “Давайте товаришувати”.

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/EjlDXFzLryFCjwJChSHVBncBVDcXSavauhWd20hDIUa2aQ?e=7Hc1Kc

День знань у ЛІТі:

  • тематичні класні години;
  • святковий захід для новоприбулих учнів 8-х та 9-Г класів;
  • музичний серпантин українських пісень.

Зі святом Першого вересня новачків привітали: директор Ліцею інформаційних технологій, кандидат фізико-математичних наук, доцент Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара Сергій Борисович Григор’єв, Кравчик Галина Василівна – заступник директора з навчально-виховної роботи.

8-і та 9-Г класи створили традиційне ЛІТівське коло та запустили повітряні кульки в небо на знак чудового початку навчального року.

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/EmblumBynidJoNz5nqqdspgBhSyMkgl4ZNOJIu1TzlozuQ?e=ffjVJt