Кадровий склад

Викладачі ЛІТ

Прізвище, ім’я та по батькові посада кваліфікаційна категорія
1. Бабенко Наталія Василівна вчитель хімії спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
2. Бесчастна Дар’я Олександрівна вчитель економіки спеціаліст вищої категорії
3. Богодиста Наталія Іванівна вчитель математики спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель»
4. Бондік Ірина Георгіївна вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
5. Боровик Людмила Іванівна вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
6. Буланий Олександр Павлович вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
7. Віролайнен Ніна Валентинівна вчитель англійської мови спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
8. Водоп’ян Наталія Іванівна заступник директора, вчитель біології спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
9. Гавриліна Вікторія Вікторівна вчитель хімії спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
10. Гильова Людмила Геннадіївна вчитель англійської мови спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
11. Гончаренко Тамара Валентинівна вчитель російської мови, зарубіжної літератури спеціаліст вищої категорії
12. Гребьонкін Олександр Тарасович вчитель історії спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
13. Григор’єв Володимир Борисович вчитель інформатики спеціаліст II категорії
14. Григор’єв Сергій Борисович директор, вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
15. Гузєєва Юлія Анатоліївна вчитель математики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
16. Дмитрієва Ольга Олександрівна заступник директора, вчитель англійської мови спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
17. Добровольський Віктор Миколайович вчитель математики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
18. Довченко Віталій Кирилович вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
19. Ентін Йосиф Абрамович вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
20. Євстаф’єва Ірина Григорівна психолог спеціаліст і категорії
21. Євстаф’єва Ірина Григорівна вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
22. Заєрко Лариса Юріївна вчитель біології спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
23. Закревська Аліна Сергіївна вчитель німецької мови спеціаліст
24. Замкова-Чорна Галина Григорівна вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
25. Зонтов Володимир Олександрович вчитель математики спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель»
26. Зуєва Марина Григорівна вчитель англійської мови спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
27. Козлова Тетяна Іванівна вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
28. Костюков Володимир Павлович вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
29. Кравчик Галина Василівна заступник директора, вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
30. Кудрявцев Андрій Володимирович вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
31. Лаптєєва Юлія Олегівна вчитель української мови та літератури спеціаліст
32. Лисичарова Галина Олександрівна вчитель географії спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
33. Малоіван Ірина Євгенівна заступник директора, вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
34. Могилевська Наталія Володимирівна вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
35. Нестерова Тетяна Дмитрівна вчитель біології  спеціаліст
36. Ніколенко Юлія Вячеславівна вчитель біології  спеціаліст
37. Олінович Юлія Миколаївна вчитель інформатики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
38. Орлянський Олег Юрійович вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
39. Осміченко Ірина Дмитрівна вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
40. Пасько Анатолій Іванович вчитель інформатики спеціаліст II категорії
41. Пляка Сергій Миколайович вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
42. Постольник Тетяна Вільгельмівна вчитель математики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
43. Похилько В’ячеслав Фролович вчитель фізичного виховання спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
44. Прощенко Олена Володимирівна вчитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
45. Рюміна Ніна Василівна вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
46. Сисоєва Ольга Валеріївна вчитель англійської мови спеціаліст II категорії
47. Сіміошина Наталія Вільгельмівна вчитель математики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
48. Сотніченко Олена Віталіївна вчитель математики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
49. Столбцов Сергій Володимирович вчитель географії спеціаліст II категорії
50. Сторожук Олексій Васильович вчитель фізичного виховання спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
51. Супрун Ніна Володимирівна педагог-організатор спеціаліст вищої категорії
52. Ткаченко Алла Володимирівна вчитель історії, права спеціаліст вищої категорії
53. Токар Людмила Георгіївна бібліотекар бібліотекар
54. Ужва Алла Степанівна педагог-організатор спеціаліст вищої категорії
55. Чашка Світлана Михайлівна вчитель англійської мови спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
56. Шастітко Наталія Олегівна вчитель інформатики спеціаліст II категорії
57. Шумік Тетяна Миколаївна вчитель російської мови, зарубіжної літератури спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
58. Юдін Сергій Петрович вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
59. Юдіна Ганна Миколаївна вчитель фізики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
60. Юрчик Василь Іванович вчитель «захисту вітчизни» спеціаліст II категорії
61. Якименко Наталія Михайлівна вчитель математики спеціаліст вищої категорії «вчитель-методист»
62. Яланська Марина Миколаївна вчитель англійської мови спеціаліст вищої категорії