Міські заходи

Шефська робота.
Дитбудинки міста Дніпра

Вітання вихованців дитячих будинків з новорічними святами . Святий Миколай разом з ліцеїстами та кураторам класів  завітав до дитячих будинків міста.  
Ліцеїсти зібрали для дітей: іграшки, канцтовари, книги, гігієнічні товари, одяг; підготували концерти, провели майстер-клас.   

Кібер-квест

(на честь відкриття наймасштабнішої в Європі кіберарени в ТРЦ МОСТ СІТІ)

Кібер-квест – це унікальний формат вражень, що забезпечує безмежний рівень занурення у віртуальні світи. Тут ніхто не залишиться без діла: розгадування цифрових головоломок, створення віртуальних арт-об’єктів, польоти в тривимірному просторі – все це зібрано в одному місці і в один час! Ласкаво просимо в майбутнє!  Головним завданням кібер-квесту є акцент на формуванні безпечного інтернетсередовища для дітей та підлітків. 5 завдань творчого та практичного напрямку:

– захоплююче завдання з робототехніки;

– головоломка з елементами програмування;

– створення віртуального арт-об’єкту на задану тему;

– мандрівка віртуальною реальністю;

– командна гра на ігровій приставці.

На старті команди отримують карту у вигляді блок-схеми, де позначені всі станції квесту. Кожна зі станцій має фіксований час проходження. Кількість команд така ж, як і кількість станцій квесту. По закінченню часу команди переходять на наступну локацію і продовжують виконувати запропоновані завдання. Орієнтовний час проходження всього квесту – 1 година, однієї станції – 10 хвилин. Перед проходженням квесту команди беруть участь у дискусії на тему «Віртуальна безпека», яку модерують підлітки.

Також запрошуємо учнів Ліцею інформаційних технологій до створення інтерактивної презентації на тему «Віртуальна безпека», що включатиме основні правила поводження дітей і підлітків у мережі інтернет. Наші партнери: кібер-арена Windigo Arena; студія робототехніки Smart IT; дитячо-юнацький телеканал Junior TV; центр гармонійного розвитку дитини Dnipro Sensory World. Чекаємо креативних ідей від учнів – яскраві та незабутні враження під час кібер-квесту їм гарантовані!

                                                                                                                                 З повагою колектив БО БФ «Kiddo»

ПОДЯКА

активним учасникам міського благодійного кібер-квесту у складі:

Гулега М., Котвинська А., Мамедов А., Рибаков М., Кодола М., Катрич П., Хорсун Д., Сидора В., Кисельов А., Селютіна А., Кобозєв В., Концур А., Чесанов С., Гомоля Р., Іванілов І., Баєв А. за креативність, винахідливість, уміння працювати в команді.

Адміністрація

 

Карнавальна хода

“ЛІТолімп” на карнавальній святковій ході «І LOVE DNIPRO»,  присвяченій Дню міста -2018.

Фітнес-марафон «Дніпро – Фітнес – Штурм»

СпортЛІТ на фітнес – марафоні до Дня міста-2018.