Турінтел 2019

XVIII Турнір юних інтелектуалів Дніпра

Турнір призначено для школярів до 9 класу включно.

Турнір є відкритим, тобто участь не обмежується містом проживання. Єдина вимога: другий та третій етап – будуть проходити в очному форматі. На переможців третього етапу чекають нагороди.

Окремі заліки передбачаються для:

  • 7 класів та молодше
  • 8 та 9 класів

Турнір буде проходити в три етапи:

  • Перший – в он-лайн форматі 14.09.2019 з 9:00 до 10:00
  • Другий та третій етапи – очно на базі Ліцею 21.09.2019 з 9:00 до 12:00

Перший етап

14.09.2019 (з 9:00 до 10:00) відбувся перший етап турніру. В турнірі взяло участь майже 300 учасників, які представляли маже 90 середніх освітніх закладів регіону. Середній бал 7-х класів – 65% від максимальної, 8 класів – 55% максимальної, 9-х – 37% максимальної.

З 8:00 (14.09.2019) буде діяти Skype-вебінар для запитань.
Можна спробувати приєднатися до вебінару завчасно.
Вебінар проводиться за допомогою Skype для бізнесу.
Посилання для приєднання до консультаціного вебінару

Як приєднатися до вебінару?​
Як приєднатися, якщо у Вас немає встановленого Skype для бізнесу?

Результати учнів ЛІТ

Посилання для приєднання
до І туру (по класах):

Якщо на початок турніру посилання неактивні – оновіть сторінку.
Посилання для доступу всіх учнів (стануть активними на час проведення турніру):

7(6) клас

8 клас

9 клас

Увага! Запитання з приводу проходження турніру до його початку можна задати електронною поштою.

Під час проведення турніру відповіді поштою надаватися не будуть – користуйтеся Skype-вебінаром.

Результати I етапу Турніру юних інтелектуалів XVIII (2019)

Залік 8-9 класів (до другого туру (21.09.2019 з 9:00 в ЛІТ) запрошуються ті, хто набрав 40 та більше балів)

класзакладПІБбал
8№6Олефір Ксенія Олександрівна66
8№137Павлов Степан Федорович65
8№31Жуков Олександр Андрійович61
8УАЛЗабрудська Поліна Юріївна61
8№76Сорокін Макар Дмитрович60
8 №111Чулков Дмитро Сергійович60
8№13Шумейко Богдан Сергійович59
8Гімназія №1Сухоруков Роман Русланович58
8№138Полянський Володимир Олександрович58
8№49Маленюк Оксана Юріївна56
8 №4Кондратьєв Михайло Сергійович55
8№57Кривоніс Александр Александрович53
8УАЛСокол Сергій Олександрович53
8№55Кравченко Руслан Дмитрович51
8№132Шапоренко Софія Володимірівна51
8№135Пугач Єгор Сергійович48
8№71Литвиненко Валерій Олександрович48
8№7Бечке Олексій Ігорович48
8№69Борисов Артем Сергійович48
8№19Фрундін Олексій Владиславович48
8№7Лавренов Данил Сергійович47
8Ліцей СамараАртемова Анастасія Русланівна47
8№142Ніколаенко Анастасія Олександрівна44
8 №99Саковцев Єгор Олексійович44
8№142Соболь Андрій Олегович43
9МЮЛСергєєва Олександра Сергіївна41
8№91Афанасьев Михайло Андрійович40
8№135Яшна Ксенія Анатоліївна40
9Виводівська ЗОШУтюж Анна Валеріївна40
8№112Сініков Матвій Олександрович39
8№111Камал Джастін38
8№110Цуркан Всеволод Вікторович38
9№22Єні Марія Васілівна 37
8№47Горобей Артем Олександрович37
8 №130Заєць Катерина Віталіївна36
9№19Марков Артем Олександрович36
8№37Вакуленко Владислав Володимирович34
9МЮЛЗлобовська Вероніка Констянтинівна34
8МЮЛПоліщук Валерія Олександрівна33
9 №4Жадан Анатолий Владиславиоич 33
9Гімназія №1Пузир Анна Русланівна32
9№28Вабілева Софія Денисівна29
8ДІІТШвець Анастасія Іллівна29
8№142Шурдуков Даниїл Артемович28
8№81Баранов Данил Олегович28
8№11Чус Михайло Олеговіч27
9№142Шевніна  Єлизавета Дмитрівна26
8№31Кудінчіков Єгор Олександровіч26
9№74Лісняк Валерія Віталіївна24
9№74Пиргова  Віталія Сергіївна22
9№44Мозговый Микита Олексійович 21
9Гімназія №1Гайда Ольга Володимирівна20
8№142Ружківська Анастасія Олександрівна19
9№118Шевчук Владислав Рустамович19
8№73Залюбченко Артур Сергійович9

Залік 6-7 класів (до другого туру (21.09.2019 з 9:00 в ЛІТ) запрошуються ті, хто набрав 40 та більше балів)

заклад ПІБ бал
№66 Болбас Іван Олегович 78
№137 Ступаков Павло Сергійович 76
№36 Марченко Антон Романович 76
№100 Ніколаєв Олексій Дмитрович 75
№74 Корж Олег Костянтинович 75
№23 Пiдодня Мiлана Олександрiвна 74
Гiмназiя №3 Гладуш Марiя Дмитрiвна 74
№40 Сєроєдов Денис Володимирович 74
№83 Смоктій Вікторія Кирилівна 74
№69 Піддубцева Катерина Вікторівна 72
№19 Ганенко Артемій Сергійович 72
№35 Можухова Дарина Костянтинівна 72
№129 Веремейчик Микита Олексійович 72
Гімназія №3 Фільченков Кирило Андрійович 72
№111 Сорокін Максим Валерійович 71
№28 Шумейко Олександр Родионович 71
№89 Крушеницький Лев Олегович 71
№25 Філатов Єгор Петрович 70
№67 Фареник Іван Олексійович 70
№66 Явтушенко Аліса Вячеславівна 70
№57 Біленко Нікіта Євгенович 70
№69 Орлов Олексій Сергійович 69
№21 Мильников Андрій Дмитрович 69
№28 Долматов Кирило Сергійович 69
Гімназія №3 Михайлець Назар Сергійович 69
№7 Волков Єгор Андрійович 69
№23 Калашніков Іван Анатолійович 68
№143 Гришко Михайло Сергійович 68
№67 Манжеліївська Софія Андріівна 68
№28 Перепелиця Єгор Максимович 68
№18
Новомосковськ
Терещенко Єгор Денисович 68
 №131 Соркіна Дар’я Андріївна 67
№18 П’ятков Олександр Дмитрович 67
№132 Семенова Катаріна Андріївна 66
№67 Руденко Александр Дмитриевич 66
№13 Очеретіна Амалія Андріівна 66
№68 Попов Богдан Вячеславович 66
№97 Петриков Іван Олександрович 66
№33 Безменов Назар Євгенович 66
№42 Біла Дар`я Миколаївна 66
№81 Серьогіна Поліна Віталіївна 66
№85 Цюпак Євгеній Сергійович 65
№25 Гавриш Кирило Дмитрович 65
№4 Найденко Владислав Павлович 65
№12 Черевко Артем Сергійович 64
№43 Петряник Глiб Леонiдович 64
 №135 Буценко Олександра Юріївна 64
№57 Мироненко Євген Миколайович 64
№46 Каченюк Поліна Михайлівна 64
НВО №28 Павлючков Михайло Євгенович 63
№11 Ликов Олександр Васильович 63
№23 Семенов Ілля Сергійович 63
СБШ №23 Хорош Анна Олександрiвна 63
№148 Кисельов Олександр Дмитрович 63
№18 Молибог Ярослав Олегович 62
№15 Кулинченко Артем Олегович 62
№130 Єжолов Кирило Сергійович 62
Ліцей №100 Труфанов Нікіта Олексійович 62
№99 Прохорець Єгор Ігорович 62
№46 Хричов Денис Вадимович 61
№67 Фіров Роман Олексійович 61
№46 Гуртовий Данило Юрійович 61
№28 Коваленко Нікіта Сергійович 60
Ліцей №100 Маціяко Марія Володимирівна 60
№148 Юденко Любомир Миколайович 59
Вальдорфська Ворон Арсеній Павлович 59
№148 Стадник Єгор Павлович 59
№40 Багонська Діана Сергіївна 58
№34 Кудрявцев іван аандрійовіч 58
№97 Баланенко Аліса Олексіївна 58
№148 Черкасов Іван Андрійович 58
№74 Михальчук Максим Валерiйович 58
№136 Міщенко Михайло Максимович 58
№57 Ткаченко Бажена Володимирівна 58
№143 Середа Семен Олександрович 58
№12 Журавель Олександр Романович 57
№133 Бєлкін Олександр Дмитрович 57
№28 Бобровицького Олександра Сергійович 57
№83 Дубонос Павло Олександрович 57
№100 Обідняк Михайло Володимирович 56
№137 Клочек Анна Едуардiвна 56
№28 Повстяний Ілля Віталійович 56
№22 Крючков Дмитро Романович 56
№1 Волкобой Микола Миколайович 56
№28 Ісаєв Ренат Владиславович 56
№23 Карбан Анна Романівна 55
Гімназія ОЧАГ Крутась Дмитро Віталійович 55
№74 Левін Данило Сергійович 54
№148 Кокоєва Ксенія Сергіївна 54
№12 Гладуша Руслана Володимировича 54
№57 Гусєва Діана Ігорівна 53
№134 Ікол Микита Сергійович 52
№147 Лобань Михайло Юрійович 52
№134 Пришедько Уляна Богданівна 52
№99 Мешко Андрій Романович 52
№89 Манойло Олексій Анатолійович 52
№13 Шилов Роман Олегович 52
№101 Туран Анна Павлівна 51
№33 Тарнопольський Микита Сергійович 51
№67 Воробйов Олег Ростиславович 51
№51 Онищенко Ростислав Васильович 51
№129 Носов Данило Романович 50
№45 Костенко Ілля Юрійович 50
Гімназія №3 Байнак Георгій Андрійович 50
№129 Чайніков Володимир Володимирович 50
№33 Піддубко Костянтин Геннадійович 49
№28 Довгалюк Дмитро Ігорович 49
№111 Васильєв Єгор Сергійович 49
№118 Саковський Данило Андрійович 49
Гімназія №1 Снєгірьов Едуард Михайлович 49
№23 Власова Софія Володимирівна 48
№1 Петрова Софія Юріївна 48
№101 Черненко Вадим Іванович 48
№28 Ликов Микола Андрійович 48
№120 Якимащенко Артем Миколайович 48
№129 Кобан Дмитро Андрійович 47
№44 Трофімов-Малишкін Валентин Павлович 47
№131 Гарбуз Ілля Анатолійович 46
№143 Бояркін Глєб Кириллович 46
№127 Салій Євгеній Дмитрович 46
Гімназія №12 Киричок Андрій Романович 46
№33 Крайовий Олексiй Олексiйович 45
№13 Сабліна Поліна Олексіївна 45
№139 Д’яченко Артем Володимирович 45
N96 Костіна Вероніка Сергіївна 44
№137 Збарський Максим Сергійович 43
№19 Орлов Данило Сергійович 43
№78 Бачурін Олександр Сергійович 43
№111 Бабенко Олександр Володимирович 42
№34 Передерій Софія Олександрівна 41
№51 Лонич Михайло Іванович 40
№40 Маренич Екатерина Валерьевна 40
№15 Іванченко Артем Олександрович 39
№1 Хроменков Ростислав Євгенович 39
№17 Боклаг Дар’я Володимирiвна 39
№35 Гавядов Тімур Сергійович 39
№101 Мартиненко Вікторія Олександрівна 38
№75 Литовченко Роман Александрович 38
№44 Шостак Неллі Олександрівна 37
№81 Василенко Єлизавета Костянтинівна 37
№44 Гурбич Влада Тарасівна 36
№101 Мотрич Світлана Степанівна 36
№142 Досужий Олексій В’ячеславович 33
№28 Алієв Ягуб Аразогли 32
№131 Бабич Марія Євгеніївна 31
№101 Сапунова Дар’я Олегівна 30
№147 Луценко Максим Владиславович 30
№71 Балан Іван Сергійович 30
№47 Корсуновська Марина Павловна 29
№74 Мамедова Нармін Яшаркизи 28
№40 Маренич Иван Валерійович 28
№101 Бикова Вероніка Олександрівна 25
№28 Іщенко Анастасія Андріївна 25
№40 Сірченко Вікторія Володимирівна 24
№56 Аржанов Максим Русланович 23
№101 Чумак Агата Павловна 23
№142 Єщенко Ілля Вадимович 21
№67 Крілов Макс Дмитрович 20
Мед.ліцей Сіра Олександра Євгенівна 20
№40 Гук Сергій Сергійович 19
№101 Пузенко Ярослав Олегович 18
№101 Казьміна Анастасія Юрійовна 18
№101 Олійник Карина Романівна 18
№101 Шашко Марина Сергіївна 17
№74 Комарова Елизавета Артемивна 10