Відкритий доступ

Сторінка інформації про фінансовий та матеріальний стан закладу та законодавчі основи функціонування закладу
Дніпровський ліцей інформаційних технологій
при
Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара
Dnipro Lyceum of Information Technologies at Oles Honchar Dnipro National University
 
Ліцей є комунальним закладом освіти, який підпорядковано Управлінню освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та при створенні визначено як заклад з українською мовою навчання. Ліцей створено у 1991 році як структуру ДНУ засновниками: Дніпропетровським національним університетом​​​ та управлінням освіти міста Дніпропетровська. Сьогодні ліцей належить засновнику – Дніпровській міській раді.
Виписка з Єдиного держреєстру.
 
Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ (ЛІТ) функціонує відповідно Статут​​.
 
ЛІТ надає освітні послуги відповідно Ліцензії, отриманій  у 2019 р.

Ліцензований обсяг відповідно Державних санітарних правил і норм  470 осіб.  Фактично навчаються 468 учнів. Мережа класів 2021 р.

Ліцензія на провадження освітньої діяльності.

Додатки ліцензійної справи: Додаток 23, Додаток 24, Додаток 25

В Статуті передбачено Раду ліцею, як основний орган колективного управління закладом. В Раду входять представники викладачів, батьків, учнів. Щорічно на початку навчального року відбувається конференція Ради зі звітами відповідальних осіб про роботу протягом минулого року та виборами нового складу Ради. Наприкінці навчального року відбувається звітування адміністрації батьківській громадськості.

ЛІТ працює відповідно міністерських програм навчальних предметів за академічним рівнем. На сьогодні в Ліцеї навчається 15 класів (458 учнів) з 8-го по 11-й клас. Стандартне розподілення передбачає 4 класи в паралелі, крім восьмої – три класи.

Вступ до ліцею здійснюється в 8 клас (три класи), в 9 клас (один клас), в 10 клас (на вільні місця) відповідно до затверджених правил.

Для забезпечення навчального процесу в ліцеї кожен клас обладнано мультимедійними засобами: проекторами, телевізорами, ноутбуками. Для викладання дисциплін з інформатики ліцей має 5 стаціонарних (по 16 в кожному) та 5 мобільних (1 – ноутбуки (16), 4 (по 15) – планшетів) класів комп’ютерів.

Приміщення ліцею забезпечені пожежною та охоронною сигналізацією, які під’єднані на пульти стеження. Ліцей має внутрішню та зовнішню систему відеонагляду, спеціалізовану охорону.

Умови доступності закладу для дітей з особливими потребами

ЛІТ має будівлю 1937 року забудови та не має засобів пересування осіб з обмеженими можливостями. Таки​х учнів в ліцеї немає. Для громадян з обмеженими здібностями руху ЛІТ розробив власні системи дистанційного приєднання до частини навчальних заходів, що проводить Ліцей.​​

Крім навчання за державним фінансуванням Ліцей пропонує додаткові платні послуги:
для учнів ліцею – спецкурси;
для учнів інших закладів – підготовчі курси (5-9 класи).
Платні послуги проводяться в час вільний від основного навчального часу Ліцею

Структура та функціонал ЛІТу визначається Положеннями

Звіт про роботу Ліцею за останній рік​​​

Відкриті фінансові документи Ліцею розміщено у розділі: Фінансова діяльність