Відкритий доступ

 

Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій

Дніпровської міської ради

Dnipro Scientific Lyceum of Information Technologies
(DS LIT)

Ліцей є комунальним закладом освіти, який підпорядковано управлінню освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради та при створенні визначено як заклад з українською мовою навчання. Ліцей створено у 1991 році як структуру ДНУ засновниками: Дніпропетровським національним університетом​​​ та управлінням освіти міста Дніпропетровська. Сьогодні ліцей належить засновнику – Дніпровській міській раді.
Виписка з Єдиного держреєстру.

 

Дніпровський науковий ліцей інформаційних технологій Дніпровської міської ради (ДНЛІТ ДМР) функціонує відповідно Статут​​.

 

ДНЛІТ ДМР надає освітні послуги відповідно Ліцензії, отриманій  у 2019 р.

Ліцензований обсяг відповідно Державних санітарних правил і норм  470 осіб.  Фактично навчаються 468 учнів. Мережа класів 2023 р.

Ліцензія на провадження освітньої діяльності.

Додатки ліцензійної справи: Додаток 23, Додаток 24, Додаток 25

В Статуті передбачено Раду ліцею, як основний орган колективного управління закладом. В Раду входять представники викладачів, батьків, учнів. Щорічно на початку навчального року відбувається конференція Ради зі звітами відповідальних осіб про роботу протягом минулого року та виборами нового складу Ради. Наприкінці навчального року відбувається звітування адміністрації батьківській громадськості.

ДНЛІТ ДМР працює відповідно Освітньої програми. На сьогодні в Ліцеї навчається 16 класів (474 учні) з 8-го по 11-й клас. 

Вступ до ліцею здійснюється у 8 клас (три класи),  9 клас (один клас), в 10 клас (один клас) відповідно до затверджених Правил.

Для забезпечення навчального процесу в ліцеї кожен клас обладнано мультимедійними засобами: проекторами, телевізорами, ноутбуками. Для викладання дисциплін з інформатики ліцей має 5 стаціонарних (по 16 в кожному) та 5 мобільних (1 – ноутбуки (16), 4 (по 15) – планшетів) класів комп’ютерів.

Приміщення ліцею забезпечені пожежною та охоронною сигналізацією, які під’єднані на пульти стеження. Ліцей має внутрішню та зовнішню систему відеонагляду, спеціалізовану охорону.

Умови доступності закладу: заклад обладнано стаціонарним пандусом (2023р.)

Для громадян з обмеженими здібностями руху ДНЛІТ ДМР розробив власні системи дистанційного приєднання до частини навчальних заходів, що проводить Ліцей.​​

Крім навчання за державним фінансуванням Ліцей пропонує додаткові платні послуги:
для учнів ліцею – спецкурси;
для учнів інших закладів – підготовчі курси (5-9 класи).
Платні послуги проводяться в час вільний від основного навчального часу Ліцею

Структура та функціонал ДНЛІТ ДМР визначається Положеннями

Звіт про роботу Ліцею за останній рік​​​

Відкриті фінансові документи Ліцею розміщено у розділі: Фінансова діяльність

Бібліотека: