Розклад олімпіад


Олімпіади 2022-23 н.р.


Розклад міського (II-етапу)


Розклад ліцейських олімпіад 2022 р.(I-етап)

ПредметДата, час проведенняЕтап Всеукраїнської
Українська мова20.10.2022І етап
Англійська мова25.10.2022І етап
Німецька мова26.10.2022І етап
Право24.10.2022І етап
Історія21.10.2022
24.10.2022
І етап
Хімія20.10.2022І етап
Фізика18.10.2022
24.10.2022
І етап
Астрономія25.10.2022І етап
Математика16.10.2022І етап
Географія27.10.2022І етап
Біологія26.10.2022І етап
Інформатика (ІТ)27.10.2022І етап
Інформатика25.10.2022І етап

Олімпіади 2021-22

Розклад олімпіад ІІІ етап 2022

Увага! Зміни у розкладі відповідно наказу №78/0/212-22 від 03.02.2022

предметдатамісце проведення
Історія22.01.2022ДАНО
Астрономія22.01.2022ДАНО (фаховий пед.коледж)
Іспанська мова23.01.2022ДАНО
Математика (І тур)23.01.2022НВК №28
Екологія23.01.2022ДАНО (фаховий пед.коледж)
Біологія29.01.2022ДАНО
Економіка29.01.2022ДАНО (фаховий пед.коледж)
Українська мова та література30.01.2022ДАНО
Математика (ІІ тур)30.01.2022НВК №28
Інформатика (І тур)05.02.2022Дистанційно!
Трудове навчання12.02.2022НВК №28
Інформатика (ІІ тур)06.02.2022Дистанційно!
Німецька мова19.02.2022ДАНО
Російська мова та література26.02.2022ДАНО
Інформаційні технології12.02.2022Дистанційно!
Правознавство12.02.2022ДАНО
Англійська мова13.02.2022ДАНО (фаховий пед.коледж)
Хімія13.02.2022СЗШ №32
Фізика19.02.2022ДАНО (фаховий пед.коледж)
Французька мова19.02.2022ДАНО
Географія20.02.2022ДАНО (фаховий пед.коледж)
Мова іврит та єврейська література20.02.2022НВК №144

ОІТ-2020
(22.02.2019)

Протокол спільного засідання журі та оргкомітету III етапу IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (22.02.2019) м. Дніпро

Олімпіада з інформатики 2020
(01-02.02.2020)

Результати І етапу (01.02.2020).
Підсумкові результати (02.02.2020) :
7-8 клас9 клас10 клас11 клас

Предметні олімпіади в Україні проходять за наступними етапами
(дивись нижче):

  • міські (II етап Всеукраїнських олімпіад)
  • обласні (III етап Всеукраїнських олімпіад)
  • всеукраїнські (IV етап Всеукраїнських олімпіад)

Розклад міських олімпіад 2019 р. (II-етап)
(наказ місто 2019)

предметдатаетап
1Біологія03.11.2019II етап
2Німецька мова09.11.2019II етап
3Географія 10.11.2019II етап
4Українська мова та література16.11.2019II етап
5Інформатика16.11.2019II етап
6Хімія17.11.2019II етап
7Історія23.11.2019II етап
8Фізика24.11.2019II етап
9Англійська мова30.11.2019II етап
10Економіка01.12.2019II етап
11Математика07.12.2019II етап
12Правознавство08.12.2019II етап
13Інформаційні технології15.12.2019II етап
14Російська мова21.12.2019II етап
15Астрономія22.12.2019II етап

Обласний етап 2020 н.р (III-етап)
(наказ область 2019)

предметдатамісце
1Українська мова та література04.01.2020ДАНО
2Англійська мова11.01.2020ДАНО
3Правознавство12.01.2020ДАНО
4Фізика18.01.2020ДАНО
5Історія19.01.2020ДАНО
6Математика – I тур19.01.2020ДАНО
7Біологія25.01.2020ДАНО
8Математика – II тур26.01.2020ДАНО
9Хімія – I тур26.01.2020ДАНО
10Хімія – II тур01.02.2020ДАНО
11Російська мова та література01.02.2020ДАНО
12Інформатика  – I тур01.02.2020ДАНО
13Інформатика – II тур02.02.2020ДАНО
14Екологія – I тур02.02.2020ДАНО
15Німецька, французька мови08.02.2020ДАНО
16Інформаційні технології  – I тур08.02.2020ДАНО
17Інформаційні технології  – II тур09.02.2020ДАНО
18Екологія – II тур09.02.2020ДАНО
19Географія 15.02.2020ДАНО
20Астрономія16.02.2020ДАНО
21Економіка22.02.2020Університет
митної
справи та фінансів

IV етап Всеукраїнської олімпіади 2019/2020 н.р.
Рейтинги областей

Розклад міських олімпіад 2018/19 н.р. (наказ місто 2018)

Розклад обласних олімпіад (III етап) 2018/19 н.р. (наказу 26.11.2018 №648)