Розклад олімпіад

ОІТ-2020
(22.02.2019)

Протокол спільного засідання журі та оргкомітету III етапу IX Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (22.02.2019) м. Дніпро

Олімпіада з інформатики 2020
(01-02.02.2020)

Результати І етапу (01.02.2020).
Підсумкові результати (02.02.2020) :
7-8 клас9 клас10 клас11 клас

Предметні олімпіади в Україні проходять за наступними етапами
(дивись нижче):

  • міські (II етап Всеукраїнських олімпіад)
  • обласні (III етап Всеукраїнських олімпіад)
  • всеукраїнські (IV етап Всеукраїнських олімпіад)

Розклад ліцейських олімпіад 2020 р.(I-етап)

ПредметДатаетап
1Інформатика (програмування)13.09.2020І етап
2Історія (online) 18:0003.10.2020І етап
3Англійська мова (І тур) (online)06.10.2020І етап
Англійська мова (ІІ тур) (408) 15:0013.10.2020І етап
4Фізика (І тур) online (з 17:00 до 19:00)
Консультації з 17:00 до 19:00
11.10.2020І етап
Фізика (IІ тур) (405) 15:0012.10.2020І етап
5Хімія (301) 15:0015.10.2020І етап
6Географія (302) 15:0015.10.2020І етап
7Правознавство (online) 10:0016.10.2020І етап
8Біологія ( І тур) (8 класи) online17.10.2020І етап
Біологія ( І тур) (9-11 класи) online17.10.2020І етап
Біологія (IІ тур) online 16:0019.10.2019І етап
9Математика (8-9 класи) 205-209 15:0020.10.2020І етап
Математика (10-11 класи) 207-209 15:0021.10.2020І етап
10Українська мова та література (304-305) 15:0022.10.2020І етап
16Інформатика (ІТ)26.10.2020І етап

Розклад міських олімпіад 2019 р. (II-етап)
(наказ місто 2019)

предметдатаетап
1Біологія03.11.2019II етап
2Німецька мова09.11.2019II етап
3Географія 10.11.2019II етап
4Українська мова та література16.11.2019II етап
5Інформатика16.11.2019II етап
6Хімія17.11.2019II етап
7Історія23.11.2019II етап
8Фізика24.11.2019II етап
9Англійська мова30.11.2019II етап
10Економіка01.12.2019II етап
11Математика07.12.2019II етап
12Правознавство08.12.2019II етап
13Інформаційні технології15.12.2019II етап
14Російська мова21.12.2019II етап
15Астрономія22.12.2019II етап

Обласний етап 2020 н.р (III-етап)
(наказ область 2019)

предметдатамісце
1Українська мова та література04.01.2020ДАНО
2Англійська мова11.01.2020ДАНО
3Правознавство12.01.2020ДАНО
4Фізика18.01.2020ДАНО
5Історія19.01.2020ДАНО
6Математика – I тур19.01.2020ДАНО
7Біологія25.01.2020ДАНО
8Математика – II тур26.01.2020ДАНО
9Хімія – I тур26.01.2020ДАНО
10Хімія – II тур01.02.2020ДАНО
11Російська мова та література01.02.2020ДАНО
12Інформатика  – I тур01.02.2020ДАНО
13Інформатика – II тур02.02.2020ДАНО
14Екологія – I тур02.02.2020ДАНО
15Німецька, французька мови08.02.2020ДАНО
16Інформаційні технології  – I тур08.02.2020ДАНО
17Інформаційні технології  – II тур09.02.2020ДАНО
18Екологія – II тур09.02.2020ДАНО
19Географія 15.02.2020ДАНО
20Астрономія16.02.2020ДАНО
21Економіка22.02.2020Університет
митної
справи та фінансів

IV етап Всеукраїнської олімпіади 2019/2020 н.р.
Рейтинги областей

Розклад міських олімпіад 2018/19 н.р. (наказ місто 2018)

Розклад обласних олімпіад (III етап) 2018/19 н.р. (наказу 26.11.2018 №648)