Безпаперове тестування

Проведене перше повністю безпаперове тестування
при вступі до ліцею!

12.05.2018

Проведене Перше вступне випробування без використання паперових носіїв.

Дніпровський ліцей інформаційних технологій при ДНУ провів підсумкове тестування для слухачів курсів та олімпіадників за допомогою хмарних технологій Office 365.

Office 365:

Безкоштовний для освіти програмовий продукт Office 365 від Microsoft

є основою корпоративного простору Ліцею

Ліцей системно готував подібний захід. З середини жовтня 2017 щотижня проводилися он-лайн контрольні з профільних предметів Ліцею. В роботах міг вільно взяти участь будь-який учень будь-якої школи, лише потрібна була попередня реєстрація в ліцейському корпоративному просторі. Звичайно слухачі курсів ЛІТ запрошувалися для такої участі в першу чергу.

За цей час було проведено 25 он-лайн робіт з математики, фізики, інформатики. Одночасно в кожній роботі приймали участь біля двох сотен учасників. Кращі учні курсів, за рекомендацією викладачів, були запрошені до участі у підсумковому тестуванні 12.05.2018.

Відповідно договору про співпрацю Ліцею з Регіональним центром оцінювання якості освіти у заході приймала участь Марина Михайлівна Горбенко-Хвастунова – директор Дніпропетровського РЦОЯО. Марина Михайлівна персонально прийняла участь у проведенні заходу та підведені підсумків тестування. Дякуємо нашим колегам за співпрацю!

У тестуванні 12.05.2018 прийняло участь 108 кращих учні курсів, олімпіадників та переможців турнірів та конкурсів. Учні отримали свою оцінку одразу після відправлення відповіді. Приймальній комісії залишилося тільки визначити прохідний бал. Результат наступний:

За підсумками автоматичної перевірки та встановлення прохідного балу:

  • 17 учнів 8-класів (які набрали 22 та більше балів)
  • 61 учень 7-х класів (які набрали 18 балів та більше)

рекомендовано до зарахування.

Репортаж з тестування:

1) Приймальна комісія тестує завдання перед тим, як надати його учням:

2) Все готове для тестування:

3) Прийшли учасники тестування:

4) Після виконання тесту учнем кожен бачить власний результат та правильні відповіді.
Підсумки підводяться автоматично.
5) Так, он-лайн, приймальна комісія може слідкувати за здачею робіт та їх автоматичним оцінюванням:

6) Оцінювання програма виконує автоматично за правильними відповідями, які було внесено приймальною комісією до початку екзамену.
Після відправлення та автоматичного оцінювання учасник та асистент, який чергує в аудиторії, ставлять власні підписи в підсумковому протоколі:

7) Результат вже остаточно зафіксовано і не може бути змінений. Приймальна комісія визначає прохідний бал та оприлюднює його на сайті.