Самоврядування

Самоврядування

Відповідно статуту керівництво ліцеєм здійснюється:

директором ліцею;

заступниками в межах наданих ним повноважень;

завідувачами кафедр в межах організації навчання відповідним предметам.

Вказане керівництво підзвітне Раді ліцею, яка обирається щорічною конференцією всіх працівників, батьківською радою та членам самоврядування ліцею.

Посвята в органи ліцейського самоврядування

26.09.2019 – в актовій залі ЛІТу відбулася урочиста посвята новоприбулих учнів в органи ліцейського самоврядування: лідерів, старост, культсекторів, валеологів.​​ Учнівське самоврядування – це педагогічна технологія, яка сприяє розвитку громадянських якостей учня в системі демократичних взаємин колективу на принципах самодіяльності, самореалізації, самоорганізації.​ Романтичні та яскраві посвяти відбулися у лідерів, старост, культсекторів ліцею. “Обери здоровий спосіб життя” – під таким гаслом відбулася посвята у валеологи ЛІТу.

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/Ejy441YOT49DuenP0bNjz54BrEDwjFt5lgdGVYgZESlGVw?e=vVH4Gv

День дублера-2018

05.10.2018 р. – ​​День дублера – день, коли ліцеїсти- одинадцятикласники мають змогу спробувати себе у ролі викладача чи адміністратора: здійснювати контроль за навчально-виховним процесом у ЛІТі, вести уроки (за планами та конспектами викладачів ліцею).​ Приєднали свій голос до Дня дублера і випускники ліцею, із радістю погодившись допомагати улюбленим викладачам проводити уроки.

Підведення відсумків відбулося на засіданні мікропедради із присутністю членів адміністрації ліцею.

Дублери звітували про підготовку та проведення дня самоврядування у ліцеї: внесли пропозиції щодо введення інноваційних методів навчання та виховання ліцеїстів, дотримання Правил внутрішнього розпорядку та Кодексу честі ліцеїста.

На довершення Дня дублера – святковий концерт, присвячений викладачам ЛІТу із подякою та пошаною від вдячних ліцеїстів.

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/EgMMl08zCgpGjlDz6vcakRgBciEbOWj29uf4qpi_JrzRug?e=0oaIsn