Самоврядування

Самоврядування

Відповідно статуту керівництво ліцеєм здійснюється:

директором ліцею;

заступниками в межах, наданих ним повноважень;

завідувачами кафедр в межах організації навчання відповідним предметам.

Указане керівництво підзвітне Раді ліцею, яка обирається щорічною конференцією всіх працівників, батьківською радою та членами самоврядування ліцею.

Старостат до річниці початку війни

Абраменкова Анна Костянтинівна (голова старостату ЛІТу):
     “Вже рік триває війна, за цей час ми всі змінилися – навчилися засипати та просипатися під звуки сирен. Навчилися жити без світла і води. Нас роз’єднали з близькими, з друзями. Але ми стали сильніше. Та впевнилися в тому, що українці найкрутіша нація.
     За цей рік багато людей боролися за перемогу України: ЗСУ, волонтери, лікарі, пожежники і просто відчайдушні українці. Ми з старостатом вирішили зробити ролик до річниці початку війни, щоб подякувати усім хто боровся. 
Усіх запрошую до перегляду. 
Все буде Україна!”
З повагою,
старостат ЛІТу

РІК НЕЗЛАМНОСТІ

До повномасштабного вторгнення в Україну

Городецька Дар’я (голова лідерів ЛІТу):

“На жаль вже рік триває війна в Україні. Та наші мужні хлопці боронять нас на передовій, що дає змогу продовжувати життя та навчання. Тому лідери та пресцентр ліцею (Філатов Єгор, голова пресцентру ЛІТу) записали невеликий відео-сюжет на цю тему, щоб ще раз нагадати, що ми сильні, ми переможемо і все буде Україна!

Головна наша ціль зараз – це вчитися і бути готовими відбудовувати нашу країну!

Бо хто як не ми будемо це робити?

Слава Україні!

З повагою, лідери та пресцентр ЛІТу

День Святого Миколая

Вітання від органів ліцейського самоврядування «Ой, хто, хто Миколая любить?!»

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/EqyD5plNq3lAoBx9nIuUStYBTW7_03s4pAyHsgeE2b45Lw?e=c0K81X

Посвята в органи ліцейського самоврядування

26.09.2019 – в актовій залі ЛІТу відбулася урочиста посвята новоприбулих учнів в органи ліцейського самоврядування: лідерів, старост, культсекторів, валеологів.​​ Учнівське самоврядування – це педагогічна технологія, яка сприяє розвитку громадянських якостей учня в системі демократичних взаємин колективу на принципах самодіяльності, самореалізації, самоорганізації.​ Незабутньою стала посвята для лідерів, старост, культсекторів ліцею. “Обери здоровий спосіб життя” – під таким гаслом відбулася посвята у валеологи ЛІТу.

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/Ejy441YOT49DuenP0bNjz54BrEDwjFt5lgdGVYgZESlGVw?e=vVH4Gv

День дублера-2018

05.10.2018 р. – ​​День дублера – день, коли ліцеїсти- одинадцятикласники мають змогу спробувати себе у ролі викладача чи адміністратора: здійснювати контроль за навчально-виховним процесом у ЛІТі, вести уроки (за планами та конспектами викладачів ліцею).​ Приєднали свій голос до Дня дублера і випускники ліцею, із радістю погодившись допомагати улюбленим викладачам проводити уроки.

Підведення підсумків відбулося на засіданні мікропедради із присутністю членів адміністрації ліцею.

Дублери звітували про підготовку та проведення дня самоврядування у ліцеї: внесли пропозиції щодо введення інноваційних методів навчання та виховання ліцеїстів, дотримання Правил внутрішнього розпорядку та Кодексу честі ліцеїста.

На довершення Дня дублера – святковий концерт, присвячений викладачам ЛІТу із подякою та пошаною від вдячних ліцеїстів.

https://dlitdp-my.sharepoint.com/:f:/g/personal/suprun_dlit_dp_ua/EgMMl08zCgpGjlDz6vcakRgBciEbOWj29uf4qpi_JrzRug?e=0oaIsn