PASCH – партнерство майбутнього

Ініціатива PASCH

ЛІТ у 2017 році став школою PASCH!

«Школи: партнери майбутнього» (PASCH) – це всесвітнє об’єднання, що було ініційоване Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини, яке реалізує ініціативу спільно з Центральним відомством з питань шкільної освіти за кордоном, Goethe-Institut, Німецькою службою академічних обмінів та Педагогічною службою обміну Конференції міністрів культури і освіти.
Це дасть можливість нашим ліцеїстам брати участь у різноманітних проектах від літніх таборів для вивчення німецької та стипендіальних програм, до екологічних та наукових проектів.

Амбасадори єдності

Вісники Єдності

24 вересня 7 ліцеїстів відвідали Генеральне Консульство Німеччини в Україні.
В рамках роботи у проекті “Вісники Єдності” відбувся конкурс на найкращі питання для інтерв’ю зі свідками часів Берлінського муру. Семеро авторів найкращих запитань брали інтерв’ю у поважних гостей, серед яких також Генеральний Консул Німеччини в Україні пані Байєр, а також її заступник пан Герр.
Для наших ліцеїстів провели екскурсію офісом Генерального Консульства, нагородили призами.
Відео з інтерв’ю, присвяченими річниці дня Єдності Німеччини, можна буде побачити з 3 жовтня на сторінці Фейсбук Генерального консульства.
Відео


Вітаємо з відзнаками:
Марію Мінеєву, Андрія Михайлець, Юлію Павленко, Неллі Тарапату, Людмилу Убоженко, Олександру Шевченко та Артема Шеламанова!

21 жовтня Ліцей інформаційних технологій презентував проект та інтерактивну виставку “Голоси демократії”, яку розробили учні під керівництвом Закревської Аліни Сергіївни в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

PASCH

Голоси демократії

21 жовтня Ліцей інформаційних технологій презентував проект та інтерактивну виставку “Голоси демократії”, яку розробили учні під керівництвом Закревської Аліни Сергіївни в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

MINT-предмети (Mathematik, Informatik, Naturwissenschaften und Technik, по-німецькі скорочено MINT)(англійською STEM) – такі як математика, інформатика, природничі та технічні науки.

CLIL – Content and Language Integrated Learning – предметно-мовне інтегроване навчання.

CLIL – сторінка Goethe-Institut:

CLIL

Goethe.de – Goethe-Institut

Закревська Аліна Сергіївна
Викладач німецької мови
Координатор проекту PASCH у Дніпрі