Microsoft Azure Dev Tools for Teaching

Засоби розробника для навчання

Увага!
Програма Microsoft Imagine замінена на Microsoft Azure Dev Tools for Teaching.

Сьогодні ця програма включає крім продуктів, що встановлюються локально ще багать хмарних сервісів, які не завжди є безкоштовними.

Якщо Ви виконали реєстрацію, як вказано на сторінці.
То в подальшому зможете використовуючи ліцейський логін та пароль отримати доступ до програмового забезпечення з освітньою безкоштовною ліцензією на сайті:
Microsoft Azure Dev Tools for Teaching
та завантажити відповідний продукт та власний ключ.
Знайти на вказаному сайті безкоштовне програмове забезпечення можна також за пошуком за словами “Education” або “Образование”.

У вказаному порталі за адресою: Home/Education/Software
чи за пошуком за назвою, чи у відповідних вікнах/розділах

Можна знайти відповідний продукт (наприклад: Windows 10)

Після цього завантажити образ “Скачать” та отримати власний ключ “Просмотр ключа”.

Увага! Ключ офіційний та видається персонально Вам. Повторно ключ не надається, тому використовуйте його саме для встановлення програмового забезпечення на Ваш власний комп’ютер та не надавайте іншим особам. Краще за все ввести ключ не одразу, а після того, як впевнитеся у остаточному виборі правильності встановлення системи (при встановленні можна пропустити введення коду).

Увага! Деякі сервіси доступні без підписки, тому, якщо Ви не зареєструвалися в нашому магазині, то зможете ввійти до посилання, що до цієї програми, але не зможете отримати доступ до завантаження та персональних ключів, які видаються за програмою.

Про встановлення Visual Studio можно прочитати на сторінці. В цьому разі рекомендуємо спочатку обрати версію (Community, Professional, Enterprise) програмового продукту. Та встановити, як безкоштовну тимчасову версію, а потім ввести отриманий код.