Розклад олімпіад

Розклад ліцейських олімпіад 2018 р.

Предмет Дата етап
1 Інформатика (програмування) 16.09.2018 І етап
2 Англійська мова (І тур) 08.10.2018 І етап
3 Математика (8-9 класи) 09.10.2018 І етап
4 Математика (10-11 класи) 10.10.2018 І етап
5 Українська мова та література 11.10.2018 І етап
6 Історія (І тур) 11.10.2018 І етап
7 Правознавство 12.10.2018 І етап
8 Біологія ( І тур) 13.10.2018 І етап
9 Біологія (І тур) 14.10.2018 І етап
10 Історія (ІІ тур) 16.10.2018 І етап
11 Хімія 16.10.2018 І етап
12 Фізика 17.10.2018 І етап
13 Географія 18.10.2018 І етап
14 Англійська мова (ІІ тур) 19.10.2018 І етап
15 Біологія (ІІ тур) 19.10.2018 І етап
16 Російська мова 22.10.2018 І етап
17 Астрономія 24.10.2018 І етап
18 Інформатика (ІТ) 30.10.2018 І етап
1 Екологія 27.10.2018 II етап
2 Мова іврит, польська мова 28.10.2018 II етап
3 Правознавство 03.11.2018 II етап
4 Біологія 04.11.2018 II етап
5 Німецька та французька мови 10.11.2018 II етап
6 Економіка 11.11.2018 II етап
7 Українська мова та література 17.11.2018 II етап
8 Хімія 18.11.2018 II етап
9 Історія 24.11.2018 II етап
10 Географія 25.11.2018 II етап
11 Англійська та іспанська мови 01.12.2018 II етап
12 Фізика 02.12.2018 II етап
13 Російська мова 08.12.2018 II етап
14 Інформатика 09.12.2018 II етап
15 Трудове навчання 15.12.2018 II етап
16 Інформаційні технології 16.12.2018 II етап
17 Математика 22.12.2018 II етап
18 Астрономія 23.12.2018 II етап

Розклад міських олімпіад 2018/19 н.р. (наказ місто 2018)

 

Розклад олімпіад 2017/18 н.р.

Предмет Дата та час початку місце час завершення
1 Українська мова та література 10.01.2018 10:00 ДОІППО 10.01.2018 14:00
2 Екологія І тур 11.01.2018 10:00 ДОІППО 11.01.2018 14:00
3 Історія 12.01.2018 10:00 ДОІППО 12.01.2018 14:00
4 Російська мова та література 13.01.2018 10:00 ДОІППО 13.01.2018 14:00
5 Німецька, французька мови 20.01.2018 10:00 ДОІППО 20.01.2018 14:00
6 Хімія І тур 21.01.2018 10:00 ДОІППО 21.01.2018 14:00
7 Математика І тур 21.01.2018 10:00 НВК 28, СШ № 49 21.01.2018 14:00
8 Біологія 27.01.2018 10:00 ДОІППО 27.01.2018 14:00
9 Математика ІІ тур 28.01.2018 10:00 НВК 28, СШ № 49 28.01.2018 14:00
10 Англійська, іспанська мови 03.02.2018 10:00 ДОІППО 03.02.2018 14:00
11 Інформатика І тур 03.02.2018 10:00 ДОІППО, ЛІТ 03.02.2018 14:00
12 Інформатика ІІ тур 04.02.2018 10:00 ДОІППО, ЛІТ 04.02.2018 14:00
13 Правознавство 10.02.2018 10:00 ДОІППО 10.02.2018 14:00
14 Інформаційні технології І тур 10.02.2018 10:00 ДОІППО, ЛІТ 10.02.2018 14:00
15 Хімія ІІ тур 10.02.2018 10:00 ДНУ 10.02.2018 14:00
16 Інформаційні технології ІІ тур 11.02.2018 10:00 ДОІППО, ЛІТ 11.02.2018 14:00
17 Фізика 17.02.2018 10:00 ДОІППО 17.02.2018 14:00
18 Географія 17.02.2018 10:00 СЗШ 58 17.02.2018 14:00
19 Астрономія 18.02.2018 10:00 ДОІППО 18.02.2018 14:00
1 Математика (Україна) 19.03.2018 0:00 Одеса 23.03.2018 0:00
2 Фізика (Україна) 25.03.2018 0:00 Суми 30.03.2018 0:00
3 Інформатика (Україна) 01.04.2018 0:00 Миколаїв 05.04.2018 0:00
4 Астрономія (Україна) 02.04.2018 0:00 Київ 06.04.2018 0:00
5 ІТ (технології) (Україна) 19.03.2018 0:00 Запоріжжя 23.03.2018 0:00